حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1391/07/13
با حضور مدیر کل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: نخستین جشنواره آموزش و ارتقا سلامت چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر کل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نمایندگان دستگاه های اجرایی استان و مسئولین این دانشگاه در مجتمع غدیر شهرکرد برگزار شد.

مدیرکل دفتر آموزش و ارتقا سلامت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پرشکی در آیین افتتاح این جشنواره گفت:آموزش همگانی یکی از مهمترین مولفه ها در راستای ارتقا بخشیدن به سلامت افراد در جامعه است.

دکترفاطمه رخشانی اظهار داشت: برگزاری جشنواره آموزش و ارتقا سلامت در چهارمحال وبختیاری گام بلندی برای همکاری های فرابخشی است.

وی افزود:همه سازمان ها و نهادها در امر سلامت می توانند نقش ایفا کنند و این جشنواره ها تاکیدی برای همکاری های فرابخشی در حوزه سلامت است.

استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت:سلامت مردم و جامعه دغدغه اصلی دولتمردان است و دولت برای توسعه و ارتقا سطح سلامت گامهای بلندی برداشته است.

علی اصغر عنابستانی یادآور شد:اجرای طرح پزشک خانواده از مهمترین تلاش دولت احمدی نژاد برای توجه به امر سلامت افراد می باشد که این استان به عنوان یکی از استان های پایه در راستای تحقق پزشک خانواده انتخاب شد.

رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری نیز گفت:این جشنواره در راستای تحقق همکاری ها بین بخشی برگزار شد.

دکتر ناصر خسروی افزود:سلامت یک امر فراگیر است و در این جشنواره تلاش شد تا با نگاهی فرابخشی، از امکانات آموزشی دستگاههای دیگر برای ارتقا سلامت افراد نیز بهره گیری شود.

وی تصریح کرد:دستگاههای عضو کارگروه سلامت و امنیت غذایی در امر سلامت جامعه در استان فعالیت مطلوبی دارند و این همکاری گسترده تر خواهد شد.

همچنین در این جشنواره از مدیران فعال در امر ارتقا سلامت در چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، در این جشنواره نمایشگاه دستاورهای آموزشی ارتقا سلامت با حضور دستگاه های مختلف چهارمحال وبختیاری نیز گشایش یافت.

تعداد بازدید:
91
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal