حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1391/07/09
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: دکتر محمود مباشری در جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود در سالن همایش های ابن سینا واقع در مجتمع رحمتیه گفت: دانشجویان پس از تثبیت جایگاه آموزشی خود فرصت مازاد بر آموزش را به پژوهش اختصاص دهند.

وی با اشاره به جایگاه والای پژوهش در مراکز آموزش عالی کشور و ضرورت توجه دانشجویان به مسائل تحقیقاتی اظهار داشت: دانشجویان نباید از قرار دادن فعالیت های پژوهشی در اولویت های تحصیلی خود غافل شوند.

دکتر مباشری ادامه داد، هم اکنون که دومین سمت گیری مسئولین کشور دستیابی به جایگاه واقعی ایران در منطقه و رسیدن به سلطه علمی در جهان است هر کدام از دانشجویان باید خود را در رسیدن به این جایگاه سهیم بدانند و نقش موثر و پر رنگی در این زمینه ایفا نمایند.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از انجام انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی در پایان مهر ماه سال جاری در این دانشگاه خبر داد.

به گفته دکتر مباشری دانشگاه با در نظر گرفتن سیاستهای تشویقی همچون حمایت های مالی یکسان از طرح های پژوهشی دانشجویان و اساتید سعی در جذب حداکثری دانشجویان در فعالیت های پژوهشی دارد.

وی یادآور شد، یکی از ملاکهای معرفی دانشجوی نمونه توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب امتیاز لازم در فعالتهای پژوهشی است.

وی با اشاره به اینکه، دانشجویان با افزایش روحیه پژوهش در خود علاوه بر حفظ این روحیه تا پایان عمر احساس لذت بیشتری از زندگی خواهند داشت.از دانشجویان خواست، بخشی از برنامه روزانه خود را به مطالعه در فضای کتابخانه و آشنایی با آخرین یافته ها دنیا اختصاص دهند.

 

تعداد بازدید:
28
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal