حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1391/07/03
رييس دانشكده پرستاري دانشگاه علوم پزشكي شهركرد:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد: رييس دانشكده پرستاري اين دانشگاه در مراسم جشن فارغ التحصيلي دانشجويان رشته هاي مامايي، پرستاري و اطاق عمل در سالن اجتماعات مجتمع رحمتيه ضمن اعلام انزجار به نمايندگي از مسئولين و دانشجويان از نوهين به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) افزود: امروز چنين اقدامات توهين آميزي با نام آزادي صورت مي گيرد حال آنكه آموزه هاي ديني به مسلمانان مي آموزد كه همواره به اديان ديگر احترام بگذارند.

مقدسي در اين مراسم با بيان اينكه اتمام مقاطع كارشناسي دريجه اي براي ورود به مدارج علمي بالاتر است افزود: فارغ التحصيلان در اين مقطع بايد ضمن توجه به اهميت و جايگاه حرفه خود جهت راهيابي به مقاطع كارشناسي ارشد و phd   تلاش نمايند.

وي با اشاره بر لزوم توجه فارغ التحصيلان دانشگاهي به اصول اخلاقي و حرفه اي افزود: اصول اخلاقي از مهمترين مباحث حرفه اي است كه كمتر مورد توجه قرار مي گيرد.

وي فارغ التحصيلان رشته هاي بهداشتي و درماني را متوليان سلامت در جامعه دانست و تصريح كرد: رضاي خداوند بايد در راس خدمت به جامعه قرار بگيرد.

مقدسي گفت: خوشبختانه امروز بستر لازم براي دستيابي به آخرين يافته هاي علمي و به روز كردن دانش فراهم شده است.و دانشجويان با بهره گيري از اين فرصت مي توانند خدمات شاياني به جامعه ارائه نمايند.

رييس دانشكده پرستاري ايجاد نگاه پژوهشي و آگاهانه را لازمه ارائه خدمات بهداشتي و درماني به ويژه خدمات حرفه پرستاري دانست و افزود: بررسي دقيق مسائل كوچك مي تواند يك موضوع خوب براي تحقيق بوده و راه گشاي بزرگترين مسائل و مشكلات پيش روي نظام سلامت باشد.

در پايان اين مراسم از 13 دانش آموخته برتر علمي رشته هاي پرستاري، مامايي و اطاق عمل با اهداي لوح تقدير به عمل آمد.

بر اساس اين گزارش، هم اكنون قريب به 500 دانشجو در رشته هاي پرستاري، مامايي و اطاق عمل در مقطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته و فوريت هاي پزشكي در مقطع كارداني مشغول به تحصيل هستند.

تعداد بازدید:
237
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal