حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۷/۹
1394/02/20
هشتمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري در دانشگا ه علوم پزشكي شهركرد
به گزارش وب دا؛ هشتمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري صبح امروز با حضور رياست دانشگاه،‌مسئول دفتر نمايندگي نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه،‌رئيس شوراي شهر شهركرد و جمعي از اساتيد ،‌اعضاي هيئت علمي و دانشجويان و كاركنان در سالن همايش‌هاي ابن سيناي مجتمع رحمتيه برگزار شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در آيين برگزاري اين جشنواره، تقارن بزرگداشت سالگرد شهادت معلم انديشمند استاد شهيد مطهري و روز معلم را فرصت ارزشمندي جهت پيوند بينش علمي و بصيرت ديني و مرور ارزش هاي والاي معلمي دانست.
دكتر مرتضي هاشم‌زاده ، برگزاري هشتمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري و تجليل از مقام استاد را نشان از همت و تلاش اعضاي هيئت علمي دانشگاه در زمينه ارائه و عرضه فرايندها و محصولات نوآورانه آموزشي و فعاليتهاي پژوهش در آموزش عنوان كرد و افزود: برگزاري اين جشنواره همچون دميدن روح علم و معرفت در كالبد دانشگاه مي باشد.
وي، در ادامه با اشاره به شيوه تدريس شهيد مطهري از ايشان به عنوان يك معلم موفق و موثر در زمينه تربيت انسان هاي فرهيخته اي دانست كه هر كدام تاثير بسزايي در تحقق اهداف نظام ايفا نموده اند.
دكتر هاشم‌زاده ضمن تقدير از تلاش اساتيد و مسئولين آموزش دانشگاه بر ارتقاء كيفيت آموزش تاكيد كرد و بيان داشت: به زودي با تدوين برنامه‌هاي جامع و كارشناسي شده شاهد ورود دانشگاه به عرصه تربيت نيروهاي متخصص و كارآمد در سيستم بهداشت و درمان كشورخواهيم بود.
معاون آموزشي دانشگاه نيز در اين مراسم، جشنواره شهيد مطهري را يكي از عرصه‌هاي مناسب و بي نظير در عرضه دستاوردهاي علمي و نوآوري هاي اساتيد و معرفي فعالان حوزه آموزش دانست.
دكتر مجيد شيراني افزود: اين جشنواره با شعار " جايگاه و نقش آموزش در طرح تحول نظام سلامت" و با هدف تجليل از فرايندهاي جديد آموزشي در دانشگاه و تقدير از اساتيد در 6 حيطه، تدوين و بازنگري برنامه‌هاي آموزشي - روشها و تكنيك‌هاي آموزشي- سنجش،‌ ارزشيابي و اثر بخشي آموزشي- مرجعيت، رهبري و مدريرت آموزشي – مشاوره و راهنمايي و فعاليتهاي فرهنگي و امور تربيتي و اجتماعي و محصولات آموزشي از اوايل سال تحصيلي 94-93 برنامه ريزي گرديد.
به گفته وي، 13 فرايند آموزشي و 18 مقاله پژوهش در آموزش و يك محصول آموزشي به دبيرخانه اين جشنواره واصل گرديد كه پس از بررسي در جلسات متعدد كميته علمي 4 فرايند به عنوان فرايندهاي منتخب دانشگاه جهت ارائه در جشنواره كشوري به وزارت متبوع ارسال و 2 فرايند نيز به عنوان فرايند برگزيده دانشگاه معرفي گرديد.
دكتر شيراني اضافه كرد: همچنين در بين مقالات واصله نيز 2 مقاله كامل و 6 خلاصه مقاله پذيرفته و در نهايت تمامي فرايندها و مقالات پذيرفته شده در جشنواره در مجله مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي شهركرد به چاپ رسيد.
گفتني است، در اين جشنواره از 13 نفر از اعضاي شوراي آموزشي دانشگاه، 15 نفر از اعضاي هيئت علمي نمونه ومنتخب به لحاظ اخلاق حرفه اي و اعضاي هيئت علمي ارتقاء يافته، 12 نفر از صاحبان فرايندهاي منتخب دانشگاهي ارسال شده به وزارت خانه و منتخب دانشگاهي و صاحبان مقاله ،‌13 نفر از كارشناسان نمونه آموزشي از دانشكده‌هاي مختلف تجليل به عمل آمد.
‌اساتيد بازنشسته و پيشكسوت،‌دستياران فعال در زمينه آموزش ، ‌دانشجويان برتر در المپياد دانشگاهي و اعضاي هيئت علمي همكاري كننده در برگزاري المپياد از ديگر تجليل شدگان اين جشنواره بودند.
تعداد بازدید:
38
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1399/07/09
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-