حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۳
1392/11/12
سرپرست جديد دانشكده پرستاري ومامايي شهركرد معرفي شد

مسئول دفتر نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه در اين مراسم برنامه ريزي منظم و منسجم را از ضروريت انجام وظايف توسط هر فرد دانست و افزود: بدون شك عدم يك برنامه ريزي دقيق انسان را دچار روز مرگي كرده و از رسيدگي به امور كاري و شخصي باز مي دارد.

حجت الاسلام و المسلمين حسين مولوي ارتباط و خلوت با خداوند را لازمه كسب آرامش و مقدمه يك عملكرد موفق دانست.

رئيس دانشگاه نيز تلاش، پويايي و آينده نگري را لازمه هر كاري عنوان كرد و افزود: قبول مسئوليت نعمت خدادادي است كه ضمن پرورش روحيه فرد مقدمات رفع مشكلات جامعه را نيز فراهم مي نمايد.

دكتر مرتضي هاشم زاده تصريح كرد: اگر نگاه به خدمت صادقانه و با نيتي خالصانه باشد سختي و مشكلات پيش رو مانع خدمت نخواهد بود.

رئيس سابق دانشكده پرستاري نيز در اين مراسم ضمن تبريك به دكتر مسعودي جهت انتخاب ايشان در سمت سرپرست جديد دانشكده افزود: قطعا با به كارگيري همه ظرفيت هاي موجود در مجموعه دانشگاه و به كار بستن توان و تجربيات علمي اساتيد مي توان شاهد تحولات مثبت در اين دانشكده بود.

جعفر مقدسي اذعان داشت: خوشبختانه دانشكده پرستاري به لحاظ علمي و همكاري كادر مجرب اقدامات موثري را در زمينه ارتقاء سطح علمي دانشجويان و اساتيد در دست اقدام دارد كه لازم است با توجه ويژه مسئولين و سرپرست جديد با جديت بيشتري دنبال شوند.

گفتني است، در اين مراسم از زحمات جعفر مقدسي رئيس سابق دانشكده پرستاري قدرداني و دكتر رضا مسعودي به عنوان سرپرست جديد معرفي گرديد.

بر اساس اين گزارش، جعفر مقدسي رئيس سابق دانشكده پرستاري از سال ۱۳۷۶ فعاليت خود را در دانشگاه علوم پزشكي شهركرد آغاز و در پست هاي مديريتي و اجرايي همچون معاونت دانشجويي فرهنگي، رئيس كتابخانه مركزي فعاليت داشته كه هم اكنون براي ادامه تحصيل در مقطع دكتراي تخصصي پرستاري پذيرش شده است .

تعداد بازدید:
54
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal