حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1391/09/28
رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد بر لزوم كاربردي كردن پژوهش ها تاكيد کرد

دكتر رضا ايماني با اشاره به موفقيت هاي معاونت پژوهشي براي كسب رتبه برتر پژوهشي در بين دانشگاه هاي همتراز در كشور افزود: از سال 88 تاكنون بيش از 5 جلسه هيات امنا در دانشگاه تشكيل شده است كه در هر يك از اين جلسات مصوبات خوبي در زمينه تحقيق و فعاليت هاي پژوهشي به تصويب رسيده است.

وي با اشاره به موفقيت هاي روز افزون دانشگاه در زمينه هاي علمي و پژوهشي طرح ‌پيشنهادات دقيق و كارشناسي شده از سوي معاونت پژوهشي را يكي از عوامل اين موفقيت عنوان كرد.

دكتر ايماني ادامه داد: دانشگاه علوم پزشكي شهركرد داراي پتانسيل هاي فراواني درزمينه هاي علمي و پژوهشي است و بايد با استفاده حداكثري از اين ظرفيتها در مسير توسعه همه جانبه كشور گام بردارد.

وي گفت: دانشگاه بايد با حفظ جايگاه كنوني و افزايش توانمندي هاي موجود به سمت كاربردي كردن تحقيقات و رسيدن به مرحله توليد و ايجاد تكنولوژي هاي نوين و مورد نياز كشور حركت كند.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در اين مراسم از انعقاد تفاهم نامه بين اين دانشگاه و وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشكي خبر داد و افزود: بر اساس اين تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به عنوان برترين دانشگاه در بين دانشگاه هاي تيپ سه علوم پزشكي كشور نسبت به راه اندازي مركز رشد و شركت هاي دانش بنيان طي برنامه سند 5 ساله توسعه و چشم انداز 20 ساله جمهوري اسلامي ايران اقدام می نمايد.

تعداد بازدید:
83
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal