حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۵/۲۹
1391/08/16
وزارت بهداشت آماده افزایش ظرفیت آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی است
 

دکترمحمدعلی محققیدر نشست معاون و روسای ستاد حوزه آموزش وزارت بهداشت و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به پتانسل های این دانشگاه و توان بالای علمی اساتید بر لزوم استفاده بهینه از امکانات موجود تاکید کرد.وی اضافه کرد: از دانشگاه های علوم پزشکی انتظار می رود از هر فرصت و امکاناتی برای آموزش دانشجویان استفاده کنند.

محققی با بیان افزایش آمار بالای سزارین در کشور، گفت: آگاهی بخشی به عموم مردم و آموزش بیشتر به پرسنل و دانشجویان مامائی در راستای چگونگی تولد نوزادان را از راهکارهای موثر در زمینه کاهش سزارین عنوان کرد .

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی کشور تصریح کرد: دانشجویان و اساتید باید بدانند تحصیل در رشته های علوم پزشکی باید شبانه روزی تلقی شود چرا که دانشجویان با حضور فعال و آمادگی دائمی در فضاهای بالینی توانایی و مهارت های لازم برای انجام وظیفه خطیر احیای جان و حفظ سلامت مردم را کسب خواهند کرد.

وی در ادامه، انجام کارهای پژوهشی را شاکله اصلی فعالیت های اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی عنوان کرد و انجام فعالیت های پژوهشی همراه با آموزش از سوی اعضای هیات علمی دانشگاه ها را خواستار شد.

گفتنی است، این نشست با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولین این معاونت و روسا ، معاونین بیمارستان ها و اعضای هیئت علمی دانشگاه در سالن ابن سینای مجتمع رحمتیه برگزارو نقطه نظرات، مسائل و مشکلات آموزشی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد بازدید:
73
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/05/29
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal