حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1391/07/16
حضور جمع کثیر دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: دانشجویان و کارکنان این دانشگاه با پیوستن به جمع مردم در راهپیمایی بزرگ فدائیان پیامبر اعظم صلوات الله علیه، هتک حرمت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام را به شدت محکوم کردند.

بر اساس این گزارش، مردم چهارمحال وبختیاری از صبحگاه روز چهارشنبه با حضور و تجمع در میدان انقلاب شهرکرد،اقدام اهانت آمیز کارگردان آمریکایی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم کردند.

اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی با شکوه که از خیابان ملت تا امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون ادامه داشت،فریاد بلند مرگ بر آمریکا  و مرگ بر اسرائیل را سردادند.

در این راهپیمایی،زنان و مردان چهارمحال وبختیاری خشم و انزجار خود نسبت به بی حرمتی به مقدسات توحیدی از سوی برخی از افراطیون آمریکایی را به نمایش گذاشتند.و خواستار حاکمه کارگردان آمریکایی و حمایت کنندگان از فیلم هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام شدند.

بر اساس این گزارش،در پایان این راهپیمایی ، جامعه دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد همراه با اقشار دیگر استان با صدور قطعنامه ای بر ادامه اعتراضات و راهپیمایی ها برای نابودی استکبار و صهیونیسم تاکید کردند.

تعداد بازدید:
84
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal