حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۵/۲۹
13880220
بيمارستان کاشاني خردادماه افتتاح می گردد‏

استاندار محترم استان بهمراه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی طی بازدید سرزده از پروژه عمرانی  تکمیل بیمارستان آیت ا.. کاشانی عنوان کرد : روند ساخت بيمارستان آيت الله کاشاني شهرکرد مطلوب است و جاي دارد از مديريت دانشگاه علوم پزسکي استان و پيمانکاران آن تقدير شود.  اين پروژه يکي از مطالبات برحق مردم چهارمحال وبختياري بود که استان به شدت در اين زمينه با کمبود مواجه بود.
وي تصريح کرد:اين پروژه با استانداردهاي روز در آستانه بهره برداري قرار دارد و جاي تقدير و تشکر دارد که اين بيمارستان با تلاش شبانه روزي در آستانه بهره برداري قرار گرفته است.
صادقي گفت: تا پيش از استقرار دولت نهم اين پروژه تنها 9درصد پيشرفت فيزيکي داشت که اين بيشرفت در دولت نهم به 96درصد رسيده و روند ساخت آن در دولت نهم متحول شد و شدت و قوت گرفت و ظرف سه سال احداث آن از برنامه زمان بندي نيز جلو افتاد.

وي گفت: احداث و تکميل پروژه هاي نيمه تمام از اهداف دولت عدالت محور بود و در سفر رييس جمهوري و هيات دولت بر تسريع در امر ساخت اين پروژه تاکيد شد.

استاندار چهارمحال وبختياري گفت:براي تجهيز آنژِيوگرافي بيمارستان هاجر (س) نيز 16ميليارد ريال در سفرهاي رييس جمهوري و هيات دولت اختصاص يافته که اين بخش نيز در هفته آينده مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

رييس دانشگاه علوم پزشکي چهارمحال و بختياري نيز گفت: بيمارستان آيت الله کاشاني شهرکرد باعث افزايش تعداد تخت هاي بيمارستاني مي شود و با بهره برداري آن نيز 360تخت بيمارستاني به ظرقيت استان افزوده مي شود.

دکتر "محمد علي کياني" گفت: توسعه رشته هاي فوق تخصصي پزشکي در اين استان نيز از ثمرات بهره برداري از بيمارستان آيت الله کاشاني شهرکرد است و شرايطي را براي مردم فراهم مي کند که نياز مردم براي رفتن به استانهاي همجوار را مرتفع مي کند.

وي تصريح کرد:تعدادي از نيروهاي متعهد و متخصص اين دانشگاه هم اکنون در حال گذراندن
دوره هاي فوق تخصصي هستند که با برگشت اين نيروها ،در آينده بخش فوق تخصص جراحي نيز در بيمارستان راه اندازي خواهد شد.


به گفته وي،اين بيمارستان از نظر سازه اي و ابنيه اي و از نظر تجهيزات داراي استانداردهاي روز خواهد بود و با توجه به شرايط آينده توسعه اي استان، بيمارستان کاشاني توسعه کمي و کيفي بخش درمان چهارمحال وبختياري نيز صورت مي گيرد.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکي چهارمحال وبختياري نيز گفت: اين پروژه عظيم هم اکنون 96درصد پيشرفت فيزيکي دارد و هر روز نيز بر اين روند افزوده مي شود.

دکتر "حميد رييسي " گفت : اين بيمارستان خردادماه تحويل بهره بردار داده خواهد شد و از آن پس روند انتقال بيمارستان قديم کاشاني به بيمارستان جديد آغاز مي شود.

به گفته وي، اين بيمارستان تا پايان با هزينه اي افزون بر 240ميليارد ريال به بهره برداري خواهد شد که از اين ميزان 180ميليارد ريال در بخش ابنيه و سازه و مابقي در امر تجهيزات بيمارستان مي باشد.
وي، زيربناي اين بيمارستان را 21هزار و 700مترمربع ذکر کرد و گفت:اين بيمارستان در 9 طبقه که يک طبقه زيرزمين ،يک طبقه پاويون، بخش اورژانس، دو بخش بستري، دو بخش جراحي و اتاق عمل که بخش اتاق عمل داراي 9اتاق عمل و گروه جراحي ،ارتوپدِي، ارولوژِي، سوختگي،داخلي عمومي،داخلي اعصاب و بخش سنگ شکن است .

تعداد بازدید:
0
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/05/29
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal