حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1397/06/20
رياست دانشگاه علوم پزشكي شهركرد بر مديريت هزينه ها با محوريت حفظ كيفيت خدمات تاكيد كرد
وب دا؛ رئيس دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري در دومين جلسه شوراي مديران اين دانشگاه بر مديريت هزينه ها با محوريت حفظ كيفيت خدمات تاكيد كرد.
به گزارش وب دا؛ دكتر ارسلان خالدي فر با اشاره به حضور مديران گروه هاي باليني و اعضاي هيات علمي در اين جلسه ي شوراي مديران اظهار اميدواري كرد: با همفكري و مشاركت اين عزيزان راهكاري هاي عملي براي مديريت هزينه ها و حفظ منابع مالي و جلب رضايتمندي مردم و كاركنان مجموعه ارائه شود.
وي در ادامه از اعضاي هيات علمي و مديران گروه هاي باليني بعنوان بازوان توانمند مجموعه بمنظور همراهي و مشورت دهي براي رفع مشكلات ياد كرد.
دكتر خالدي فر اضافه كرد: همراهي، همفكري و حتي همدردي اعضاي هيات علمي و مديران در تمامي رده ها مي تواند راهگشا باشد.
وي با اشاره به بسته هاي خدمتي دولت در قالب برنامه تحول نظام سلامت افزود: جلب رضايتمندي مردم و كمك به آنها مهمترين دستاورد اين برنامه بود.
وي با بيان اينكه در شرايط كنوني صرفه جويي مي تواند كمك زيادي به مديريت هزينه ها و حفظ كيفيت خدمات نمايد افزود: هزينه هاي غير ضروري بايد حفظ شود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در ادامه بر ضرورت پاسخگويي سريع و به موقع مديران به مكاتبات حوزه هاي مربوطه اشاره و افزود: با توجه به انعقاد تفاهم نامه هاي مختلف با بيمه سلامت و بيمه تامين اجتماعي و كاهش چشمگير هزينه ها و پرداخت سريعتر مطالبات در پي انعقاد اين تفاهم نامه ها ، مي طلبد مديران در اسرع وقت نسبت به جمع آوري و ارسال اسناد اقدام و در هر بيمارستان يك نفر مسئول جمع آوري و ارسال اسناد يا مسئول نظارت بر اين كار شود.

گفتني است، دومين جلسه شوراي مديران دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در نوزدهمين روز از شهريورماه 97 در سالن ابن سيناي مجتمع رحمتيه برگزار و ضمن اشاره به نكات حائز اهميت در بحث حقوق شهروندي؛ نحوه اجراي تفاهم نامه با سازمان بيمه سلامت و بيمه تامين اجتماعي، اصلاحات طرح تحول نظام سلامت و وضعيت اجراي تفاهم نامه مقام عالي وزارت در خصوص طرح هاي عمراني مورد بررسي و گزارش عملكرد برنامه تحول نظام سلامت و مديريت منابع و مصارف و هزينه هاي درماني ارائه گرديد.
تعداد بازدید:
0
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal