حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1397/06/12
پيگير مطالبات بهورزان هستيم
وب دا؛ رئيس دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري در مراسم گراميداشت روز بهورز در جمع بهورزان، از پيگيري مطالبات آنها خبر داد.
به گزارش وب دا؛ دكتر ارسلان خالدي فر روز دوشنبه مورخ 12 شهريورماه 97 با حضور در مراسم گراميداشت روز بهورز و در جمع كثيري از بهورزان ضمن عرض تبريك و قدرداني از زحمات شبانه روزي اين عزيزان اظهار اميدواري كرد؛ با پيگيري هاي مسئولين امر و بهبود شرايط اقتصادي كشور و وزارت بهداشت شاهد تحقق مطالبات بهورزان باشيم.
وي با اشاره به خدمات ارزنده بهورزان در دور ترين مناطق استان اظهار داشت: بهورزان از جمله اقشاري هستند كه به افزايش دانش سلامت و بهبود كيفيت افراد كمك مي كنند.
وي تصريح كرد: همچنين بهورزان نقش برجسته اي در پيشگيري، يعني بزرگترين گام براي كاهش هزينه هاي كلان حوزه درمان داشته و در شاخص هاي مهم حوزه بهداشت از جمله كاهش مرگ و مير نوزادان و مادران باردار، كودكان زير يكسال و 5 سال و ريشه كني برخي امراض همچون فلج اطفال نقش آفريني مي كنند.
وي در ادامه از بهورزان خواست از اينكه توفيق خدمت به هم نوعان خود و ارائه خدمت در چنين پست حساسي را پيدا كرده اند همواره شاكر لطف خداوند بوده و براي خدمت به مراجعين از هيچ كوششي دريغ ننمايند.
دكتر خالدي فر با اشاره به شيوع بالاي بيماري هاي غيرواگير شامل فشار خون و ديابت و بيماري هاي قلبي و عروقي از بهورزان خواست با ايفاي نقش حياتي و كليدي خود سيستم بهداشت و درمان را براي كاهش بار بيماري ها ياري نمايند.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد با بيان اينكه امسال براي اولين بار همايش استاني تجليل از بهورزان برگزار شده است افزود: برگزاري اين مراسم مرهون تلاش همه عزيزان در مركز بهداشت استان، روساي شبكه ها و مديريت روابط عمومي دانشگاه است و جاي تقدير و تشكر دارد. 
تعداد بازدید:
10
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal