حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1396/11/15
وب دا؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشت و درماني چهارمحال و بختياري، در خصوص كمبود نيروي پرستاري در مراكز درماني استان گفت: نسبت به استانداردهاي جهاني با 50 درصد كمبود پرستار مواجه هستيم.
به گزارش وب دا؛ دكتر ارسلان خالدي فر، در مراسم جشن روز پرستار در حضور جمع كثيري از پرستاران، استاندار، اعضاي شوراي شهر، مدير كل بيمه سلامت، معاونين دانشگاه علوم پزشكي، روسا و مديران مراكز بهداشتي و درماني استان تصريح كرد: اين در حالي است كه با اجراي برنامه تحول نظام سلامت حجم مراجعات و خدمات مراكز درماني چندين برابر شده است.
وي با تبريك روز فرخنده ميلاد حضرت زينب كبري (س) و روز پرستار اظهار داشت: گذشت و ايثار پرستاران ستودني است و همه ما به خوبي مي دانيم حاذق ترين پزشكان بدون حضور و مساعدت پرستاران به نتيجه مطلوب در درمان بيماران نخواهند رسيد..
وي تصريح كرد: پرستاران با تحمل سختي و مشقت هاي فراوان و حضور شبانه روزي بر بالين بيماران و گذشتن از جان خود ، سلامتي و كاهش درد و رنج بيماري را به مراجعين هديه مي كنند.
وي افزود: پرستاري فراتر از شغل و به نوعي عشق به خدمت و ياري رساندن به هم نوع است .
دكتر خالدي فر در بخشي از سخنان خود به تاخير يكساله در پرداخت مطالبات پرستاران اشاره داشت و افزود: خدمت در چنين شرايطي قابل تقدير است.
وي گفت: سختي كار پرستاران با هيچ حرفه ديگري قابل قياس نيست و خدمت در اين حرفه، توفيقي است كه تنها خداوند قادر به دادن اجر و پاداش آن است.
تعداد بازدید:
4
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal