حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۵/۲۹
1395/05/27
بهره برداري از پروژه هاي حوزه سلامت منوط به اجراي تعهدات ساير دستگاه هاي مجري است
به گزارش وب دا؛ دكتر مرتضي هاشم زاده با ابزار تاسف از عدم انجام تعهدات اداره راه و شهرسازي براي تكميل پروژه هاي بيمارستان مال خليفه و رفع نواقص بيمارستان كوهرنگ اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشكي آمادگي دارد به محض تحويل اين پروژه ها تجهيزات را مستقر و به مردم ارائه خدمت نمايد.
وي، از تشكيل جلسات متعدد با حضور استاندار و فرماندار،‌ مسئولين اداره راه و شهرسازي و مسئولين شهرستاني جهت تسريع روند اجراي پروژه خبر داد و گفت: عدم تامين اعتبارات مالي، اجراي تعهدات را به تعويق انداخته است كه با تمهيدات انديشيده شده به زودي اين مشكل نيز برطرف مي گردد.
به گفته وي، با تحويل ساختمان اين دو بيمارستان با اولويت راه اندازي بخش اورژانس، پزشكان متخصص و تجهيزات در ساير بخش ها به تناسب نياز مستقر و خدمات به شكل متمركز ارائه خواهد شد.
دكتر هاشم زاده، با بيان اينكه هم اكنون بيش از 300 پروژه بهداشتي و درماني در دانشگاه علوم پزشكي استان در دست اقدام است ، ابراز اميدواري كرد: توجه ويژه مسئولين و مساعدت هاي سازمان هاي متولي ضمن تسريع روند اجراي اين پروژه ها در متحول نمودن چهره سلامت استان موثر واقع شود.
وي، اداره راه و شهرسازي و شهرداري ها را از جمله دستگاه هاي مرتبط در امر توسعه زيرساخت هاي حوزه بهداشت و درمان دانست و افزود: استفاده از ظرفيت ها و پتانسل هاي موجود و تلاش براي رفع موانع و كمبودها تنها راه چاره در شرايط كنوني است.
دكتر هاشم زاده، با اشاره به تاخير در پرداختي كاركنان و پزشكان اظهار داشت: پرداخت به موقع بدهي سازمان هاي بيمه اي بخش عمده اي از مشكلات اعتباري را برطرف مي نمايد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهركرد گفت: بايد تلاش شود با استفاده از فرصت طلايي ايجاد شده توسط دولت و وزارت بهداشت و مساعدت هاي مسئولين استاني در حوزه سلامت كه از نياهاي اساسي مردم است تحول ايجاد كرد.
وي ادامه داد: خوشبختانه در سفر وزير بهداشت به چهارمحال و بختياري با تخصيص 630 ميليارد ريال اعتبار در حوزه بهداشت موافقت بعمل آمد و در سفر معاون درمان وزارت در چند روز اخير به استان ، دكتر آقاجاني براي تجهيز بيمارستان ها و تامين تخت هاي سوختگي و جراحي ترميمي قول مساعد داد.
دكتر هاشم زاده، با اشاره به كارنامه درخشان، مجمع خيرين سلامت استان در اجراي پروژه هاي بهداشتي و درماني بيان داشت: تامين تجهيزات و نيروي انساني،‌ تخصيص اعتبار مكفي از منابع استاني و ملي،‌ همكاري و حضور خيرين و اتخاذ سياست هاي صحيح لازمه فراهم نمودن زيرساخت هاي توسعه خدمات بهداشتي و درماني در استان است.
تعداد بازدید:
12
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/05/29
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal