حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1395/04/01
تعامل و همكاري هاي مشترك دانشگاه علوم پزشكي با صدا و سيماي استان افزايش مي يابد
به گزارش وب دا؛ دكتر مرتضي هاشم زاده، در جلسه مشترك با حضور مدير كل صدا و سيما و معاونين اين سازمان، با تبريك فرا رسيدن ميلاد كريم اهل بيت (ع) از همكاري بسيار خوب مدير كل صدا و سيماي استان با دانشگاه علوم پزشكي تقدير و تشكر كرد و گفت: فرصت بسيار خوبي فراهم گرديده تا همكاري هاي في مابين تقويت و افزايش يابد.
وي گفت: امروزه يكي از مشكلات جامعه كنوني سبك زندگي ناسالم است و نقش صدا و سيما در اصلاح سبك زندگي مردم مي تواند بسيار پر رنگ و برجسته باشد.
وي، سلامت را رفاه كامل جسمي، رواني ، اجتماعي و معنوي دانست و گفت: همه وظيفه دارند در جهت حفظ و ارتقاء سلامت مردم تلاش كنند.
دكتر هاشم زاده،‌ نقش اطلاع رساني و آموزش به مردم را در جهت ارتقاء سواد سلامت و خود مراقبتي بسيار با اهميت دانست و گفت: برنامه ريزي ها در صدا و سيما بايد به گونه اي باشد كه اين نقش تقويت گردد.
دكتر هاشم زاده با اشاره به تفاهم نامه بين دانشگاه و صدا و سيما همكاري هاي صورت گرفته طي چند سال اخير را بسيار اثر گذار دانست و خواستار همكاري بيش از پيش صدا وسيما با دانشگاه شد.
رئيس دانشگاه بيان كرد: اگر چه به نقاط ضعف سيستم بهداشت و درمان دانشگاه واقف هستيم اما تلاش مي كنيم تا بهترين خدمات را به مردم استان و مراجعين ارائه دهيم.
وي، با اشاره به كمبود تخت هاي بيمارستاني زيرساخت هاي مورد نياز دانشگاه را ضعيف دانست و گفت: با جديت دنبال تكميل بخش هاي توسعه بيمارستاني لردگان و آيت اله كاشاني و ساخت بيمارستان بيماران خاص در استان با 15هزار متر مربع زيربنا و 250 تخت بيمار هستيم.
وي گفت: در حال حاضر در برخي از رشته هاي تخصصي به شدت با كمبود يا نبود متخصص مواجه هستيم كه اميدواريم با پيگيري هاي انجام شده اين مشكلات هر چه زودتر مرتفع گردد.
وي، همكاري بين دانشگاه علوم پزشكي و صدا و سيماي استان را بسيار عالي ارزيابي كرد و اظهار اميدواري كرد كه اين همكاري ها با شيوه بهتري افزايش يابد.
گفتني است، در اين نشست كه روز دوشنبه سي و يكم خردادماه جاري در محل دفتر رياست دانشگاه برگزار شد،معاونين دانشگاه، ‌رئيس سازمان نظام پزشكي و بسيج جامعه پزشكي نيز حشور داشتند.
تعداد بازدید:
9
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal