حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۶/۲
1393/12/23
مراسم توديع و معارفه سرپرست شبكه بهداشت و درمان اردل برگزار شد
مراسم توديع و معارفه سرپرست شبكه بهداشت و درمان اردل برگزار شد
پذيرفته ايم كه در نظام جمهوري اسلامي ايران در هر پست و جايگاهي كه هستيم خدمت كنيم.
مراسم توديع و معارفه سرپرست شبكه بهداشت و درمان اردل برگزار شد
به گزارش وب دا؛ مراسم توديع و معارفه سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان اردل با حضور فرماندار، امام جمعه محترم شهر اردل، رياست و معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي ، مديران ادارات ، جمعي از خانواده هاي معظم شهداء و اهالي شهر اردل و كاركنان مراكز بهداشتي و درماني شهرستان در سالن اجتماعات اين شبكه برگزار شد.
دكتر محمود شيراني سرپرست اسبق اين شبكه در آيين معرفي سرپرست جديد اين مركز بهداشتي و درماني گفت: پذيرفته ايم كه در نظام جمهوري اسلامي ايران در هر پست و جايگاهي كه هستيم خدمت كنيم.
وي، ارتقاء سلامت در سطح شهرستان و كاهش هزينه‌هاي درماني مردم ، توسعه زيرساخت‌ها و ارتقاء شاخص‌هاي بهداشتي و درماني را از اهداف و اولويت‌هاي كاري خود در دوران خدمتش عنوان كرد.
وي اضافه كرد: در همين راستا برنامه پزشك خانواده با به كارگيري ۱۵ پزشك در مراكز بهداشتي و درماني شهرستان اجرا و اين امر موجب نزديك تر شدن شاخص‌هاي بهداشتي به استانداردهاي استاني گرديد.
در ادامه اين مراسم، سرپرست جديد شبكه ضمن قدرداني از زحمات دكتر شيراني ، شبكه بهداشت را مجموعه‌اي جهت ارائه خدمت به مردم دانست و افزود: نگاه ويژه دولت به سلامت فرصت مناسبي براي ارائه خدمتي شايسته به مردم است.
اسماعيل اميدي اردلي همچنين مطالبي در خصوص مديريت اسلامي و ويژگي‌هاي يك مدير موفق در سيستم بهداشتي و درماني بيان نمود و اظهار اميدواري كرد، همزمان با اجراي برنامه تحول نظام سلامت و استفاده از سرمايه هاي مالي و انساني موجود، گام‌هاي موثري در جهت ارتقاي شاخص‌هاي سلامت و ارائه خدمات با كيفيت برداشته شود.
رياست دانشگاه علوم پزشكي نيز در اين مراسم با ابراز خرسندي از حضور د رجمع كاركنان شبكه بهداشت اردل از زحمات آنان جهت ارائه خدمات به مردم تقدير نمود.
دكتر مرتضي‌هاشم زاده افزود: با عنايت خداوند و تلاش پرسنل رضايتمندي نسبي خوبي در مردم ايجاد شده است و ميزان رضايتمندي مراجعين بيمارستان‌ها از ۷۵ درصد به بيش از ۹۰ درصد رسيده است.
وي، ضمن تقدير از زحمات دكتر شيراني كار در مناطق محروم را سخت و پر مشقت دانست و تصريح كرد: توجه به امر بهداشت امري جدي و ضروري است لذا در تلاش هستيم با ايجاد امكان ارائه خدمت بهداشتي و درماني در تمامي نقاط استان، مردم هيچ يك از شهرستان‌ها براي دريافت خدمات حوزه سلامت به شهرستان ديگري مراجعه نداشته باشند.
وي از افزوده شدن ۷۵ متخصص و فوق تخصص در سال جاري به مجموع پزشكان استان خبر داد و افزود: همچنين در اين مدت بيش از ۱۰۰ ميليارد ريال اعتبار صرف خريد تجهيزات پزشكي در استان شده است.
در ادامه اين برنامه امام جمعه شهر اردل ضمن قدرداني از زحمات دكتر شيراني براي سرپرست جديد شبكه آرزوي موفقيت كرد و از وي خواست در جهت خدمت به مناطق محروم شهرستان بويژه مناطق صعب العبور و توسعه مراكز شبانه روزي روستايي برنامه ريزي نمايد.
حجت الاسلام و المسلمين سلمان پور، از امنيت و سلامت به عنوان دو نعمت مهم ياد كرد و افزود: اقدامات دولت يازدهم ارتقاء خدمات درماني و سلامت مردم به ويژه ساكنين مناطق محروم را به همراه داشته است.
وي با اشاره به خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشكي استان در راستاي پاسخگويي به نيازهاي بهداشتي و درماني مردم منطقه و استقرار بيمارستان صحرايي در شهرستان اردل خواستار استمرار اين خدمات شد.
فرماندار شهرستان اردل نيز در سخنراني خود به برنامه هاي دولت در عرصه سلامت اشاره داشت و افزود: يكي از رويكردهاي دولت تدبير و اميد پاسخگويي و رفع كاستي‌هاي گذشته بوده است.
محمد نوذري، سلامتي را از مولفه‌هاي مهم در امر توسعه دانست و گفت: براي رسيدن به نقطه مطلوب بايد تلاش بيشتري از سوي مسئولين و همراهي منسجم‌تري توسط مردم صورت گيرد.
وي، خدمت به مردم را ماندگار دانست و بيان داشت: تلاش‌هاي مجموعه دانشگاه علوم پزشكي استان براي رفع دغدغه‌هاي مردم قابل تقدير است.
گفتني است، درپايان اين جلسه با اهداء لوح تقدير از زحمات دكتر محمود شيراني قدرداني و اسماعيل اميدي كه پيش از اين در سمت معاونت بهداشتي شبكه مشغول به خدمت بود به عنوان سرپرست جديد شبكه بهداشت و درمان شهرستان اردل معرفي شد .
تعداد بازدید:
71
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1398/06/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal