English
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
کسی به ژرفای دانش دست نمی یابد، مگر آن که زمانی طولانی بیاموزد . امام علی(ع)
سخن روز:
width=6
کارگروه آموزشي (ارزيابي و واکنش سريع بهداشتي) در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد ‏ کارگروه آموزشي (ارزيابي و واکنش سريع بهداشتي) در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد ‏
کارگروه آموزشي (ارزيابي و واکنش سريع بهداشتي) در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد ‏

مسوول ارزيابي و واکنش سريع بهداشتي کشور: تعداد مبتلايان به آنفولانزاي خوکي در36کشورجهان به 8451 نفر رسيد

مسوول ارزيابي و واکنش سريع بهداشت کشور گفت: تعداد بيماران مبتلا به آنفولانزاي خوکي در 36 کشور جهان به هشت هزار و451 مورد رسيده است .

دکتر"محمود سروش " افزود: از اين تعداد بيمار مبتلا به آنفولانزاي خوکي ، تعداد 74 نفر تا کنون فوت کردند.  به گفته وي، بيشترين فوت شدگان ناشي از آنفولانزاي خوکي جهان 66نفر از کشور مکزيک گزارش شده است .  وي تعداد کشورهاي آسيايي که تا کنون درآنها بيماري آنفولانزاي خوکي مشاهده شده شامل چين ،ژاپن ،کره به ترتيب 4،4 ،3 و در اسراييل غاصب را نيز 7 نفر عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در کشورهاي منطقه مديترانه و خاورميانه بيماري آنفولانزاي خوکي مشاهده نشده است .

وي از استقرار اکيپ هاي پزشکي و بهداشتي جهت مراقبت و پيشگيري از ورود بيماري آنفولانزاي خوکي در فرودگاه هاي بين المللي سطح کشور خبر داد و به مسافران که از کشورهاي اروپايي و آمريکايي به کشور ايران سفر مي کنند توصيه کرد: در صورت احساس "تب" به مراکز آزمايشگاهي و درماني فرودگا هاي کشور مراجعه کنند.

 دکتر محمد سروش جهت شرکت درکارگروه آموزشي (ارزيابي و واکنش سريع  بهداشتي )چهارمحال و بختياري به شهرکرد سفر کرده است .

تاریخ درج خبر: 13880227 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 67 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 344297 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal