English
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
کسی به ژرفای دانش دست نمی یابد، مگر آن که زمانی طولانی بیاموزد . امام علی(ع)
سخن روز:
width=6
بمناسبت هفته سلامت اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با نماینده محترم ولی فقیه در استان دیدار کردند. بمناسبت هفته سلامت اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با نماینده محترم ولی فقیه در استان دیدار کردند.
بمناسبت هفته سلامت اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با نماینده محترم ولی فقیه در استان دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی که در آستانه هفته سلامت (24- 18 فروردین ) در محل دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد برگزار شد ، حضرت آیت اله ناصری طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه معصومه (س) با اشاره تأکیدات و دستورات دین مبین اسلام بر رعایت مسائل بهداشتی و پاکیزگی ، رعایت مسائل مربوط به سلامت انسان را از ضروریات دین اسلام برشمردند . ایشان همچنین با اشاره به پیشرفت های صنعتی جامعه و آلودگی های ناشی از صنعت که در موارد زیادی سلامت انسانها بخصوص سلامت روان را تهدید می کند بر حفظ و ارتقاء هرچه بیشتر سلامت روان انسانها با بهرگیری از تعلیمات دین مبین اسلام تأکید نمودند. ایشان افزودند مسئولین دانشگاه باید با بیدار کردن روحیه و ماهیت دین گرایی و خداگرایی در مردم بخصوص جوانان و دانشجویان به سلامت روح و روان جامعه کمک کنند .ایشان در بخش دیگری از سخنانشان بر توجه پزشکان و دست اندرکاران به خدا و معنویات تأکید نمودند و گفتند پزشکان در سایه شناخت خدا و ایمان کامل می توانند جسم و روح بیماران را سلامت بخشند . وی گفتند اگر اصل حرکت معرفت ا... در مدارس و دانشگاههای ما نادیده گرفته شود روز به روز بیشتر به انحراف از صراط مستقیم دین سوق خواهیم یافت.

حضرت آیت ا... ناصری همچنین به بحث ازدواجهای دانشجویی اشاره نمودند و تأکید کردند که دانشجویان در کنار تحصیل علم و فعالیت اقتصادی به امر خداپسندانه ازدواج بی تفاوت نباشند.

در ابتدای این جلسه اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از روند فعالیتهای دانشگاه در سال 87 و برنامه های سال 88 ارائه نمودند.

 

تاریخ درج خبر: 13880119 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 67 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 344297 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal